Klienti napsali

EXU s.r.o.

Se společností Účetnictví Horáček spolupracujeme od roku 2015 a po celou dobu jsme naprosto spokojeni. Díky externímu účetnictví nemusíme mít vlastní účetní oddělení a to nám ušetří spoustu nákladů. Je na ně vždy spoleh a nikdy nebyl žádný problém s finančním úřadem ani jinými institucemi. Kdykoliv, když nám nebylo něco jasné, dokázali poradit.

EXU s.r.o.
Magdaléna Kindlová
magdalena@exu.cz
775 617 377

---


Irongate s.r.o.

Na spolupráci s Účetnictvím Horáček si nemohu stěžovat. Každý měsíc pouze odevzdám faktury a ostatní doklady a tím mé starosti končí. Doporučí mi nejlepší řešení, vše mi zpracují a zaúčtují a dokumenty odevzdají v řádném termínu na příslušné úřady.

Irongate s.r.o.
Dominik Bureš – jednatel
admin@pragnet.cz
731 857 568

---


Atrix Design s.r.o.

Oceňuji přátelský a zároveň profesionální přístup firmy. Doklady vždy zpracovali rychle, jakékoliv nesrovnalosti se mnou ihned konzultovali. Vždy mi dokázali vysvětlit, čemu jsem nerozuměl a poradit v daňové problematice.

Atrix Design s.r.o. (cihličky pro dětičky)
Jiří Matějček – jednatel
info@atrixdesign.cz
602 479 886

---


PM Beam s.r.o.

Ceníme si především jednoduché a jasné komunikace, pohodlného předávání dokladů a možnosti kdykoli konzultovat jakýkoli problém po telefonu nebo i osobně. Vážíme si rychlosti zpracování dokladů, jelikož často obdržíme doklady od našich klientů „za pět minut dvanáct“.

PM Beam s.r.o.
Eva Fussgangerova – jednatelka
eva.fussgangerova@pm-beam.com
602 629 479

---


Pronto Říčany, s.r.o.

Spolupráce se společností Účetnictví Horáček, s.r.o. je důležitou součástí našeho podnikání. Účetnictví probíhá přímo u nás v podniku, kam pravidelně dochází paní účetní a všechny doklady zaúčtuje. Máme tedy všechny údaje ze systému kdykoliv k dispozici. V případě, že nastane nějaký problém, řeší se se ihned bez zbytečných odkladů.

Pronto Říčany, s.r.o.
Karel Čejka mladší – jednatel
pronto.ricany@seznam.cz
606 619 606

---


Travel2Prague s.r.o.

Účetnictví naší firmy svěřuji do rukou společnosti Účetnictví Horáček. Do té doby jsem si zpracovávala účetnictví sám, zabralo mi to spoustu času, takže jsem často trávila čas dlouho do noci papírováním v kanceláři. Nyní mám čas se věnovat pouze podnikání a volný čas mohu věnovat rodině a dalším zájmům. Starají se nám o vedení účetnictví, mzdy, daňové poradenství a zároveň nás zastupují při jednání na úřadech. Zatím vše bez jakéhokoliv problému.

Marková Kateřina – jednatelka
Travel2Prague s.r.o.
katerina@travel2prague.gr

 

---


Naši další spokojení zákazníci

Auto Jaguar Group
Michal Strnad – zástupce
autojaguargroup@atlas.cz
725 777 777

Cotex
Ing. Razack Koubeay – jednatel
koubay@cotex.cz
602 755 542

Dorado Partner s.r.o.
Karel Novák – zástupce
doradopartner@seznam.cz
737 173 726

Jelovský s.r.o.
Martin Jelovský – jednatel
info@jelovsky.cz
608 961 169

Gabi Café
Gabriela Cíglerová
gabi.cafe.ricany@gmail.com
602 555 479

Hotel Sedmikráska
Milena Chromiaková
hotelsedmikraska@seznam.cz
604 950 148

---